A2166ANR EPIC CALACATTA TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2166ANR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 18 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
Select the slabs:
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
| Block | A2166ANR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |